Szabó-legények a MÜPÁ-ban

Vízkereszt napján újévköszöntő folklórestet rendeztek Budapesten, a Művészetek Palotájában, melyen iskolánk két tanulója is részt vehetett.
A "Halljátok, mit ajkim zengenek" című műsor a kárpát-medencei magyar népzenei és régizenei hagyomány gyöngyszemeiből nyújtott válogatást, a karácsonyi ünnepkörtől a farsangi időszakba vezetve a közönséget.
 
Az estre a 2015-ös Páva felfedezettjeiként meghívást kaptak a Szabó-legények (azaz Szabó Bence és Szabó Domonkos reményikes diákok) is, akik zalai István-köszöntővel és somogyi farsangi dallamokkal örvendeztették meg a hallgatóságot. 
A műsort január 12-én az M5 csatorna felvételről sugározza.
 

Napi ige

Az igaz és törvényes cselekvést többre becsüli az Úr, mint az áldozatot.

(Péld 21,3)

Ne ítéljetek látszat szerint, hanem hozzatok igazságos ítéletet!

(Jn 7,24)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács