Szabó-legények a MÜPÁ-ban

Vízkereszt napján újévköszöntő folklórestet rendeztek Budapesten, a Művészetek Palotájában, melyen iskolánk két tanulója is részt vehetett.
A "Halljátok, mit ajkim zengenek" című műsor a kárpát-medencei magyar népzenei és régizenei hagyomány gyöngyszemeiből nyújtott válogatást, a karácsonyi ünnepkörtől a farsangi időszakba vezetve a közönséget.
 
Az estre a 2015-ös Páva felfedezettjeiként meghívást kaptak a Szabó-legények (azaz Szabó Bence és Szabó Domonkos reményikes diákok) is, akik zalai István-köszöntővel és somogyi farsangi dallamokkal örvendeztették meg a hallgatóságot. 
A műsort január 12-én az M5 csatorna felvételről sugározza.
 

Napi ige

Ha testvéred – még ha anyád fia is – vagy a saját fiad, leányod, a feleséged, akit karjaidba zársz, vagy testi-lelki jó barátod titokban így csábítgat: Menjünk, és tiszteljünk más isteneket…, ne engedj neki!

(5Móz 13,7.9)

Krisztus szabadságra szabadított meg minket.

(Gal 5,1)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács