Szabó-legények a MÜPÁ-ban

Vízkereszt napján újévköszöntő folklórestet rendeztek Budapesten, a Művészetek Palotájában, melyen iskolánk két tanulója is részt vehetett.
A "Halljátok, mit ajkim zengenek" című műsor a kárpát-medencei magyar népzenei és régizenei hagyomány gyöngyszemeiből nyújtott válogatást, a karácsonyi ünnepkörtől a farsangi időszakba vezetve a közönséget.
 
Az estre a 2015-ös Páva felfedezettjeiként meghívást kaptak a Szabó-legények (azaz Szabó Bence és Szabó Domonkos reményikes diákok) is, akik zalai István-köszöntővel és somogyi farsangi dallamokkal örvendeztették meg a hallgatóságot. 
A műsort január 12-én az M5 csatorna felvételről sugározza.
 

Napi ige

[Uram,] a te kezed tehet bárkit naggyá és erőssé.

(1Krón 29,12)

Azután vita támadt a tanítványok között arról, hogy melyikük a legnagyobb. Jézus pedig ismerve szívük gondolatát, kézen fogott egy kisgyermeket, és maga mellé állította.

(Lk 9,46–47)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Ökoiskola vagyunk

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács