A kreatív táncos csoport tanévzárója

Május végén a Kápolnában zárták az idei tanévet a Kortárstánc Tanszak Kreatív táncos csoportjai. Zelk Zoltán Csudaréten című verses meséjét vitték színpadra, hogy üdvözöljék a természet csodáit, várják a nyarat.

A délutánon hasonlóképpen tette ezt a Művészeti Iskola több növendéke is. Köszönet érte! Fellépő vendégszereplők: Cseke Emma - furulya, Cseke Lilla - zongora , Pintér Vica - zongora (3.A), Horváth Anna - zongora, Raffai Lóránd - zongora (4. B), Kovács Kincső - vers, Kóta Júlia - vers (6.A), Kecskeméti Lora - vers, Németh Sára - konferátor (6.B)

A felvétel a táncjátékról készült. Előadják a  Kreatív tánccsoport tagjai és  Rózsa Soma 4.B osztályos tanuló, mint mesemondó.

Felkészítő tanár: Ziskóné Bődi Anett

 

Napi ige

Mert letekintett az Úr a szent magasságból, lenézett a mennyből a földre, hogy meghallja a foglyok sóhajtását, és megszabadítsa a halálraítélteket.

(Zsolt 102,20-21)

Ha tehát a Fiú megszabadít titeket, valóban szabadok lesztek.

(Jn 8,36)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács